19210-ZV4-651 Outboard Моторни Impeller за HD 8hp 9.9 hp 15hp ( BF9.9 BF8 BF15 ) Outboard Motors Пумпа за Вода
Новак - 20 %

19210-ZV4-651 Outboard Моторни Impeller за HD 8hp 9.9 hp 15hp ( BF9.9 BF8 BF15 ) Outboard Motors Пумпа за Вода

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 576.00
Достапност:

7 1/2x8-BA Брод Мотор Пластични Пропелер за Јамаха 4 HP 5 HP 4А-5 C F4 A Outboard Моторни 6 E0-45941-01-00 7 1/2 x 8 - BA 7 1/4 X6-БС 7 1/4 X6 БС Брод Мотор Пропелер за Јамаха 2.5 HP 3 HP 4 HP 5 HP F2.5 A 3А Малта Outboard Мотор, Бесплатен Превозот 7 1/4 X6-БС 7 1/4 X6 БС Брод Мотор Пропелер за Јамаха 2.5 HP 3 HP 4 HP 5 HP F2.5 A 3А Малта Outboard Моторни Бесплатен Превозот, 11 1/8 x 14 - G 'Рѓосувачки Челик Пропелер За Јамаха 40 HP 50 HP Outboard Моторни 7 1/4 X5-НА Алуминиум Пропелер за Јамаха 7 1/2 X7-BA Алуминиум Пропелер за Јамаха 4hp 5hp 6hp Outboard Моторни Бесплатен Превозот, од не' Рѓосувачки челик пропелер за Јамаха Tohatsu Меркур Suzuki 40hp 50hp outboard моторни 11 1/8x13-G 9 1/4x10-J Брод Мотор Алуминиум Легура Пропелер за Јамаха 9.9 HP 15 HP Outboard Motors Делови
19210-ZV4-651 18-3247 BF9.9 BF15 Брод Мотор Impeller за Хонда 4-мозочен Удар 8hp 9.9 hp 15hp Outboard Моторни Делови
1.Описи :
Оваа резервни Impeller го замени Хонда outboard motors 19210-ZV4-651, Сиера 18-3247.
2. Димензии :
Број на Сечива : 6
Дувачкиот Центар
Висина : 28.37 mm
Надворешни Impeller Целокупната Дијаметар : 40.95 mm
Внатрешни Вратило Вметнете Дијаметар : 14.11 mm
Нето Тежина : 42g
3. Апликации (Одговара На Хонда, Outboard Motors) :
BF15 (СУМ, А1, А2, СЕКИРА, Б, Б2, BX), BF9.9 (B, СУМ, СЕКИРА, BX), BF8 (C CX)
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

За производот

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard

Избор на клиент