Античкиот Една Крпа Барови Бакар Месинг 50cm Ѕид Монтирани бања прибор за Бакар Врежан Крпа Бар крпа железнички бања Поставите AC
Новак - 15 %

Античкиот Една Крпа Барови Бакар Месинг 50cm Ѕид Монтирани бања прибор за Бакар Врежан Крпа Бар крпа железнички бања Поставите

Достапно за нарачка
DEN 1459.20
DEN 1240.00
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

За производот

боја:
Жолта
Тип:
Крпа Барови
Бренд Име:
AUSWIND
Должина:
50cm
Материјал:
Бакар
Функција:
Грејач,Со Кука
Број на Барови:
Една Крпа Барови
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број На Модел На:
HDH
Функција:
AUSWIND

Избор на клиент