QUANFANG 6pcs многу Божиќ Серија,Печатени NonWoven Мека Чувствува Ткаенина,Од Дома Декорација,За Шиење Кукли Занаети 19x29cm
Новак - 30 %

QUANFANG 6pcs многу Божиќ Серија,Печатени NonWoven Мека Чувствува Ткаенина,Од Дома Декорација,За Шиење Кукли Занаети 19x29cm

Достапно за нарачка
DEN 392.64
DEN 275.00
Достапност:


започнете
крајот
QUANFANG 6pcs многу Божиќ Серија,Печатени Non Woven Мека Чувствува Ткаенина,Од Дома Декорација,За Шиење Кукли Занаети 19x29cm
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини и филц се скрати со рака .
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување .
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Секоја боја (дизајн) 1 парче,НЕ може да одберете бои (дизајн).
Техника : Nonwoven
Модел : Печатени
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Материјал : Полиестер
Nonwoven Техника : Откачи-Спои
Стил : Божиќ серија
Тип : Полиестер Акрилик Nonwoven Чувствува Ткаенина
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Бои : 6 Дизајн Без Повторување
Големина : 19cmx28cm
Големина : 7.48x11.02inch
Дебелина : 1mm
Пакување : 6 Парчиња/Пакет
Тежина : 110g
Печати : Печатени
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Кукли Чанта
ЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве Молиме кликнете на следниот линк;

За производот

Ширина:
19cmx28cm
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Nonwoven
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
QUANFANG
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Стил:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина Откачи-Спои
Тип:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
Материјал:
Полиестер
Големина(cm):
1Piece=19*29cm
Големина(инчен):
7.48x11.42inch
Дебелина:
1mm
боја:
како се покаже слика
Пакување:
6 парчиња/пакет
Тежина:
1 lot=6pieces=100g
Употреба:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина За DIY рачно изработени Hometextile Крпеница
Техника:
Nonwoven Чувствува Ткаенина
Тема:
Божиќ Серија

Избор на клиент