Исклучителна кристал синџир еден циркон 925 чиста сребрен ѓердан женски модни додатоци сребрен накит
Новак - 25 %

Исклучителна кристал синџир еден циркон 925 чиста сребрен ѓердан женски модни додатоци сребрен накит

Достапно за нарачка
DEN 364.80
DEN 274.00
Достапност:

детали за производот

За производот

Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
8мм
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
V-најдобри
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
23135
синџир шема:
Кутија Синџир

Избор на клиент