3 Дизајни 6pcs 22x24cm Јапонското Кимоно Шема Памук, Лен Ткаенини Пакет За DIY Шиење Декорација
Новак - 6 %

3 Дизајни 6pcs 22x24cm Јапонското Кимоно Шема Памук, Лен Ткаенини Пакет За DIY Шиење Декорација

Достапно за нарачка
DEN 142.56
DEN 134.00
Достапност:

3 Дизајни 6pcs 22x24cm Јапонското Кимоно Шема Памук, Лен Ткаенини Пакет За DIY Шиење Декорација Име на Производ : LF-170 B Убава 3 Дизајни Јапонското Кимоно Шема Памук, Лен Ткаенини Пакет Материјал : лен/памук мешавина Бои : плоштадот / бран / фан на Платно Големина : 22x24cm (намалување од страна tolearance 1cm) пакување : 2 парчиња/дизајн,вкупно 6pcs

За производот

Ширина:
24cm
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент