1 Тркалаат Памук Еластична Лепило Мускулите Завој Вирус Повреда Поддршка на Мускулите Налепници Подлога 5cm x 5m Спортски Лента Салата GHMY
Новак - 26 %

1 Тркалаат Памук Еластична Лепило Мускулите Завој Вирус Повреда Поддршка на Мускулите Налепници Подлога 5cm x 5m Спортски Лента

Достапно за нарачка
DEN 232.32
DEN 172.00
Достапност:


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Лесен и пренослив.
Издржливи и практични.
Мускулите се Грижи лента : заштита и поддршка на вашите мускули за време на спортот.
Не алергиски : не штети на вашата кожа.
Водоотпорен и дише : се чувствува удобно, дури и по долго време за вежбање.
Ублажување на болката, ја нормализира Мускулен функции, промовира циркулацијата на крвта и лимфниот проток.
Спецификација
Производ Големина : 5cm * 5m
Материјал : памук и spandex
Тежина : 75g
Производ во боја : црна/боја на кожа/темно сина/небото сино
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет.
Лесен и пренослив.
Издржливи и практични.
Мускулите се Грижи лента : заштита и поддршка на вашите мускули за време на спортот.
Не алергиски : не штети на вашата кожа.
Водоотпорен и дише : се чувствува удобно, дури и по долго време за вежбање.
Ублажување на болката, ја нормализира Мускулен функции, промовира циркулацијата на крвта и лимфниот проток.

За производот

Големина:
5cmx5m
Бренд Име:
Ourpgone
Возраст:
Возрасни
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
лак и коленото влошки

Избор на клиент