Gsou Снег Висок Квалитет Ски Јакни+Панталони Жените Снег Поставува Аикидо Облека Спорт Водоотпорен Windproof Дише Скијање Одговараат На Сет
Новак - 5 %

Gsou Снег Висок Квалитет Ски Јакни+Панталони Жените Снег Поставува Аикидо Облека Спорт Водоотпорен Windproof Дише Скијање Одговараат

Достапно за нарачка
DEN 7632.00
DEN 7250.00
Достапност:

Почитувани купувачи : ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Ние ви посакам радосни шопинг искуство. Ние ќе се обидеме потрудиме да се опише големината и карактеристиките на производот, со цел да се овозможи да се избере вистинската големина, ве молиме прочитајте ги внимателно пред да го купат, за да се избегнат непотребни спорови, добредојде во секое време да се консултираат. Ако ви треба големо, ве молиме контактирајте со нас, големи нарачки голем попуст. Ние ќе биде најбрз испорака, и да ви даде подарок, ве молиме трпеливо чекаат за прием! Некои специјални предмети и земјата ќе не може да се испрати систем default логистика, ние ќе ја испрати од друга логистика, ве молиме да ни ги прости кои нема да ве извести. Меѓу време ќе може да треба да платите данок на царината, ве молиме да не затоа ни даде лош повратни информации.
Бренд Име : GSOU СНЕГ Предмет Тип : Скијање Одговараат Поставите Големина : XS S M L Функција : Windproof / Водоотпорен / Gsou снег Бренд / Висок Квалитет / Топло Процесирање на Нарачката Време : Обично Во 2-5 работни Дена , Брз Брод ! ! ! На следната слика е други купувачи да ни даде повратна информација за производи, ние гаранција за квалитет!

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Жените
Бренд Име:
Gsou Снег
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
72814
Функција:
Windproof,Дише,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент