160cm ширина 530g/m тежина сива plaid над слој од волна материјали зима overcoat DIY облека ткаенини Freeshipping

160cm ширина 530g/m тежина сива plaid над слој од волна материјали зима overcoat DIY облека ткаенини Freeshipping

Достапно за нарачка
DEN 1862.40
Достапност:


Ткаенина Информации
Ткаенини : над слој
Ткаенина Состав : 100% волна
Ширина : 160 CM
Тежина : Околу 530g/m
Се препорачува Стилови : грб
Дебелина На Ниво : Тенок Средината Дебели
Ниво На Удобност : Треба Поставата Средината Удобно
Еластична Ниво : Нема Еластична Малку Еластична Гума За Џвакање Силна Еластичен
Lucency Ниво : Затемнетост Малку транспарентност, Поголема транспарентност Многу транспарентност
Сезона : Пролет Лето Есен Зима
Тврди и Меки : Тешко Малку тешко Средината Малку мека Меки

За производот

Ширина:
160CM
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% ВОЛНА
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент