12pcs Milligram Калибрација Тежина Поставите 1mg-50mg За Скала Рамнотежа Тест Тежина М1

12pcs Milligram Калибрација Тежина Поставите 1mg-50mg За Скала Рамнотежа Тест Тежина М1

Достапно за нарачка
DEN 652.80
Достапност:

12pcs Milligram Калибрација Тежина Поставите 1mg-50mg За Скала Рамнотежа Тест М1
Карактеристики :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Класа : М1
Секој обид за 1 set Скала Тежина.
Вклучуваат 1mg,2*2mg,5mg,10mg,2*20mg,50mg,100mg,2*200mg,500mg скала тежина.
Имаме неколку други големини на располагање во нашата ebay продавница вклучувајќи ги поставува на неколку различни тежини.И други поврзани во нашата продавница,ако треба,ве молиме слободно контактирајте со нас.

За производот

Тип:
делови
Номинална Оптоварување:
стандардно

Избор на клиент