500pcs за Еднократна употреба Sterilized Професионални Тетоважа Игли 7F За Тетоважа Веѓа Пенкало Машина за Трајна Шминка машина
Новак - 12 %

500pcs за Еднократна употреба Sterilized Професионални Тетоважа Игли 7F За Тетоважа Веѓа Пенкало Машина за Трајна Шминка машина

Достапно за нарачка
DEN 1391.52
DEN 1224.00
Достапност:


За производот

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
MZ-P07

Избор на клиент