6mm Природни Зголеми Четвртиот-z Камења Sone Круг Spacer Лабава Монистра 15 Накит Дизајн 5 Насоки/Пакет
Новак - 13 %

6mm Природни Зголеми Четвртиот-z Камења Sone Круг Spacer Лабава Монистра 15 Накит Дизајн 5 Насоки/Пакет

Достапно за нарачка
DEN 756.00
DEN 658.00
Достапност:

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу 6mm Природни Зголеми Кварц Камења, Камен Круг Spacer Лабава Монистра 15" Накит Дизајн 5 Насоки/Пакет Облик : Мазна Круг Големина : 6mm Продажба Quantit y : 5 Насоки/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Влакно Должина : 16" Инчи 6mm Околу 62~67 Pcs Монистра Секое Влакно Материјал : Gemstones Gemstones : Роза Кварц Боја : Пинк Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
13g
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
RoseQuartz6m
is_customized:
Yes
Камен:
Роуз Кварц
Објектот Дијаметар:
6mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm

Избор на клиент