Трговија На Големо Нов Луксузен Лице Изразување Студ Обетки Мал Духот Студ Обетки За Жените Роденденски Подарок

Трговија На Големо Нов Луксузен Лице Изразување Студ Обетки Мал Духот Студ Обетки За Жените Роденденски Подарок

Достапно за нарачка
DEN 815.52
Достапност:

Производ Карактеристики
1.Нов и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Прекрасни обетки со толку многу забавно !
6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
Обетки

Избор на клиент