Тренди-монистра Популарни Сребро Позлатен Антички Природни Пурпурна Кристал Крило на Ангел Камен Pendant Мода Накит
Новак - 20 %

Тренди-монистра Популарни Сребро Позлатен Антички Природни Пурпурна Кристал Крило на Ангел Камен Pendant Мода Накит

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 115.00
Достапност:


Тренди-монистра Популарни Сребро Позлатен Антички Природни Пурпурна Кристал Крило на Ангел Камен Pendant Мода Накит
Количина : 1 buc Материјал : Аметист
Големина на : (приближно) 35 X17 mm
Состојба : Нова
Тежина : (приближно) 5 грам/еез
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Пердув
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
Unbranded
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент