[Слободни logo]Боја PP покрива црна спирала лаптоп со 4 функции и обичај со лого рекламирање Б5 SN8000-2,96 компјутери/многу

[Слободни logo]Боја PP покрива црна спирала лаптоп со 4 функции и обичај со лого рекламирање Б5 SN8000-2,96 компјутери/многу

Достапно за нарачка
DEN 9115.20
Достапност:


Sunsing Промотивни Производи Co.,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција. Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт. Потпирајќи се на супериорен квалитет и одлична услуга, нашите производи се продаваат и во Америка, Австралија, Нов Зеланд, Европските пазари. Со "Квалитетот на Прво место" и "Кредит Првиот" како нашата основна верување, ние го поздравуваме нови и стари клиенти работат заедно за да се создаде светла иднина! По напори на неколку години, ние се intergrated со производство и трговија во кориснички подарок и рекламирање материјали. Ние снабдување на високо квалитетни производи со убаво технологија на печатење, која прави сопствени продукти повеќе стилски и високо-одделение. Ние ќе се фокусираме на клиентите искуство и да го прифатат мали и големи нарачки во различна количина. Ова се занимаваат начин ја намалува непријатноста предизвикана од високите MOQ за клиентите и привлекува голем број на дилери.
"Супериорен Квалитет", "Брз" и "100% позитивни повратни информации" е нашата крајна цел и она што ние секогаш извршување. Ништо не е невозможно ако ние во собата на нашиот ум со него. Ние со нетрпение очекуваме да вашата влезот со цел да се развие со едни со други. Ајде да се бори за подобра иднина, и верувам дека можеме да направиме подобро.
Б5 боја PP покрие спирала лаптоп со 4 функции е многу погодно да се whrite нешто 108 лист.
Димензии : 170*250mm
G. W. : 40kgs/цтн
Печатење боја :
Било pantone бои
Логото Големина На :
Сите маска
Логото Формат :
Ние претпочитаат ПИ, PDF, ПСД формат.
видете "да ги Достават на Вашите Уметнички дела" дел со повеќе детали.
Бесплатни 1 боја 1 страна логото вклучени.

Ако сакате да го купи истиот notebooke во differrent големина за А5 SN8000 и A6 SN8000-1 или на друг спирала лаптоп SN8001, ве молиме љубезно кликнете од следниве три piceure да ги знаат сите детали.
1.Како можам да добијам некои примероци?
Чест ни е да ви понуди примероци. Нови клиенти се очекува да се плати за курир цена. Примероци се слободни за вас.
Во однос на курир цена : вие не може да се организира пик-ап услуга по Fedex, UPS-от, DHL, TNT, итн. да имаат примероци
собрани; Или информирате вашиот DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS-от колекција сметка. Тогаш можеме да ги испрати примероците на вашата сметка директно. 2. Она што е MOQ?
Нормално е MOQ 5000-10000pcs.Но, имаме мала количина цел услуга за многу предмети со MOQ на 500pcs по боја само.
Ова може да ви помогне да имаат судењето цел лесно. 3. Можете да печатите нашето лого за судењето цел?
О : Секако, вашиот логото можат да се отпечатат за двете судење ordersand нормално наредби. 4. Колку бојата може да ги отпечатите во повеќето?
Ние може да се печати 8 бои на локација во најголем дел. Полна боја печатените исто така е достапен пенкало. 5.Кој плаќање начин е работен?
Т/T , Western Union, Paypal, итн. 5. Како и за време на испорака?
Време на испорака за мала количина на налози (судење наредби) е во рамките на 7-10 дена генерално. За голема количина на налози е општо
околу 30-35 дена. 6. Може да пакет на стока во согласност со нашите барања?
Yes (да). Кориснички пакување како што polybag, Боја кутија, ПВЦ кутија и блистер картичка се сите достапни.

За производот

Стил:
Мемо Влошки
Лепило Или Не:
No
Бренд Име:
SUNPROMO
Број На Модел На:
SN8000-2
кориснички:
Yes
Магнетизам:
No
Функција:
дневник notebool
Функција:
PP покрие со спирала
Оригиналното Место:
Жеџијанг, Кина

Избор на клиент