595184-001 Главниот Одбор За HP CQ62 CQ42 G42 Лаптоп Плоча DA0AX1MB6F1 HM55 DDR3 Целосно тестирани
Новак - 5 %

595184-001 Главниот Одбор За HP CQ62 CQ42 G42 Лаптоп Плоча DA0AX1MB6F1 HM55 DDR3 Целосно тестирани

Достапно за нарачка
DEN 3312.00
DEN 3146.00
Достапност:


595184-001 Главниот Одбор За HP CQ62 CQ42 G42 Лаптоп Плоча DA0 AX1 MB6 F1 HM55 DDR3 Целосно тестирани
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

За производот

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
intel HM55
Број На Модел На:
CQ62 CQ42 G42
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
MHZ
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален

Избор на клиент