Custom Name Златна Brooch Персоналните Nameplate Brooch Врежани За Жените Накит Божиќ Подарок

Custom Name Златна Brooch Персоналните Nameplate Brooch Врежани За Жените Накит Божиќ Подарок

Достапно за нарачка
DEN 1535.52
Достапност:


Custom Name Златна Brooch Персоналните Nameplate Brooch Врежани За Жените Накит Божиќ Подарок За нашата продавница : * Ветување сите jewelrys се направени во 925 sterling silver *100% рачно изработени прилагодено Мода Накит *сите зборови& шема како клиентите барања . *Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена *Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика. *капацитет : 4500pcs месечно. *Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник
#Basical Производи Параметар
1. nameplate Големина : 30-40mm /1.18"-1.57",дебелина : 1.2 mm/0.047"
2. Материјал : 925 sterling silver
4. Завиткани во подарок кутија (исто како на сликата покажува)
5.макс букви : 8(ако имате било какви други идеи, pls дозволете ни да знаеме.)
#Слика
#Како да се цел прилагодено за Накит?
Ве молиме оставете го името и на фонтот треба ,исто така, клиентите дизајн добредојдовте ,pls праќање белешки .

За производот

Метална боја:
18k златна позлатен, сребро и полски, платина позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CedesaO
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
BR001
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Brooch ширина:
30-40mm/1.18-1.57
Дебелина:
1.2 mm/0.047
Материјал:
Чиста 925 Sterling Silver
Стил:
Врежани
Шема:
Custom Name
Пакување:
Подарок кутија
Повод:
секоја прилика

Избор на клиент