1Pc Алуминиум Колата Копчето за вклучување Прстен Рамка Покрие Трим Круг Декорација за 2014- Cherokee автомобил стил опфаќа
Новак - 5 %

1Pc Алуминиум Колата Копчето за вклучување Прстен Рамка Покрие Трим Круг Декорација за 2014- Cherokee автомобил стил опфаќа

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 228.00
Достапност:

100% одговара на оригиналот автомобил мувла производство, совршено се вклопуваат
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.Светла круг украс, поубав, заштита
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Алуминиум
Боја : Како на сликата шоу
Fitment : Одговара За 2014 2015 2016 Година Cherokee
Функција :
1.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.Отпорност на висока температура не е лесно да се скрши, трајни
2.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.Површината на мелење, повеќе чувство, повеќе personalit
Лесна Инсталација Со самолепливи 3 M лента на грбот на објектот
Пакет содржи : 1x откопчување се Покријат Трим
1.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. Ние само брод да се потврди цел адреси. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Година:
2014-2016
Име На Модел:
IC004
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Тежина:
0.04kg
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Одговара за:
2014-2016 Cherokee

Избор на клиент