Гума Се Справи Со Автомобил Камион Пневматик Поправка На Цевката Печ Бод Тркала Ролери Пункција Алатка-Y102
Новак - 5 %

Гума Се Справи Со Автомобил Камион Пневматик Поправка На Цевката Печ Бод Тркала Ролери Пункција Алатка-Y102

Достапно за нарачка
DEN 168.48
DEN 160.00
Достапност:

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Гума и Метал Боја : како што е прикажано на сл Печ Гуми Поправка Алатка Големина на Тркало : 38 x 6mm/1.5 x 0.36" (D*T) се Справи со Големина : 110 x 30мм / 4.33 х 1.18"(L*D) Вкупна Должина : 188mm / 7.40" се Користи за да се обезбеди дури и печат помеѓу печ и пневматик. Гуми Печ Stitcher Со Гумена Рачка. Гумена рачка за лесен и пренослив. Имајќи во внатрешноста за полесно користење.
Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот Вклучува :
1 x Поправка Алатка

За производот

Број На Модел На:
47764
Материјал:
гума и метал

Избор на клиент