Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Лето Коленото-должина на Домот, Жените Здолништа Со Шлиц Дами Молив S-XL Фармерки Еластичен Појас Здолништа

Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Лето Коленото-должина на Домот, Жените Здолништа Со Шлиц Дами Молив S-XL Фармерки Еластичен

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
Достапност:


Ви благодариме за доаѓање нашата продавница!
Ви благодариме повторно !. http : //escrow. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!
Точка име Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Лето Коленото-должина на Домот, Жените Здолништа Со Шлиц Дами Молив S-XL Фармерки Еластичен Појас Здолништа
Реден број SK24131
Објектот големина
S,M,L,XL
Објектот Боја
Сина
додаток
Никој
Забележи
1 : светлосни ефекти боја разликата е нормално
2 : Големина грешка+-3cm е нормално
3 : 1inch=2.
Превозот Услови
Ние само брод потврдените адреса(Можеме да го прифатиме ). Така што ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е достапна. Откако ќе се плати, ние НЕМА да ги прифати за да го промените превозот адреса. Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме промени ПРЕД да се плати. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.54 см
Големина
должина
Половината Хип
cm
cm cm - - - - S 69 58-70 88
М
69
62-72 90
L
69
66-76 94 XL 69 68-80 100
Земја
Експрес
Време на испорака
Југоисточна Азија / Европа
EMS
5~8days
Европа
DHL
За 3 дневна
Западна Азија/ Блискиот Исток
За 2days
Европа / Америка
Југоисточна Азија / Канада
Fed Ex
2~4days
Кореја / Сингапур
СФ
2-3 дневна
Америка / Јапонија
UPS-от
2-3 дневна
Европа
ТНТ
2-5days
Може да се испраќаат до 221 земја
Кина пост воздух mail
7-30days. Затоа што тоа ќе потрае 7-20days од Кина Царинските на вашиот Царинската, и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост канцеларии и Обичаи. Исто така, ако не постои големина информации во производите' опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги' ефикасност, затоа што не може да се обезбеди точно време на испорака.
Pls се однесуваат на формата подолу за да го одбра најсоодветен изразат за вас!
Ако треба да се пренесе брзо, мислам дека DHL, UPS-от , ТНТ и Fed Ex се добри за вас.
Наплата
Размена Само
1. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Плаќање
1.
3 : Ако не?т знаете како да направите исплата,pls кликнете на линкот како што е подолу. Сега таа е достапна за 221 земја, Ако не можете да го одбра кина пост воздух mail кога ќе кликнете на купување, pls контакт со мене, ќе се справи со неа. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 цел. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Директно
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
SK24132
Стил:
Повик
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Материјал:
Spandex,Памук
Половината:
Империја
Пол:
жените дами здолниште
Година:
2018 Нови Пристигнување
Сезоната:
есен,пролет,лето
Материјал:
памук тексас
боја:
Сина
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Европски стил
Големина:
S,M,L,XL
дизајн:
молив здолниште
Должина:
коленото должина на здолништа

Избор на клиент