Замрзна Сјај Стапче Cosplay Девојка Играчка Снег Магија Стап Месечината Самовила Жезол со Музика Проекција и Накит за Девојки Роденден Подарок
Новак - 27 %

Замрзна Сјај Стапче Cosplay Девојка Играчка Снег Магија Стап Месечината Самовила Жезол со Музика Проекција и Накит за Девојки

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
DEN 981.00
Достапност:


Ние го продаде производот без orignal кутија со цел да се намали товарни такса. Производот нема оригинално пакување, и други заштитни пакување се користи Ако ви треба orignal кутија, ние може да не можат да брод низ Воздухот mail поради над големина, и треба брод преку ЕМС или други Express,и на превозот надомест ќе се доста високи, па ве молиме контактирајте со нас, прво, и ние треба го прилагодите цена за вас
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и
да се вратам за да што побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!

За производот

Карактеристики:
Блескави
Предупредување:
безбедно користење
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
Играчки 006
Бренд Име:
ZXZ
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип На Објект:
Блескав стапче

Избор на клиент