F036 G1 Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN25 2-100L/мин

F036 G1 Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN25 2-100L/мин

Достапно за нарачка
DEN 548.64
Достапност:

Answer : ___________________________ Note :
1)забрането е да се Драматично влијание или хемиската ерозија
2)забрането е да се фрли или судир
3)На температура од Медиум не треба да биде повеќе од 120 степени
Опис :
1.Тема : G1 DN25
2.Појдовни Жица :
1) Црвена Жица ВО Поврзете на +
2) Жолта Жица НАДВОР Сигнал Излез
3) Црна Жица GND Поврзете се на -
4) Зелена Жица Р Температура Смисла(не Може да вклучуваат)
Фреквенција : f=1.0*П
Протокот спектар : 2-100 L/мин
Дозволувајќи им на притисок : 2.0 Mpa

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент