LaserCat 2017 Канада цени
Новак - 30 %

LaserCat 2017 Канада цени

Достапно за нарачка
DEN 12000.00
DEN 8400.00
Достапност:


започнете
Laser Cat опис на каталогот :
Во резервни делови каталог Laser Cat сите автомобили на пазарот на Американскиот пазар со 2001 година за 2011 година е доставена. Сите производители и rebildins фирми се опфатени практично. Покажува цени - Jober, Листата, Дилер, итн. Како што на програмата Lasercat содржи норми - часа практично за сите работи, со исклучок на êóçîâíûå.
Пред да оди на работа со каталог Laser Cat 1.6 мора да креираат лист од фирмите се интересни. Функција на пребарување резервни делови под број инаку нема да работи.
Laser Cat 1.6 работи под секој WINDOWS.
Стари ЦД со податоци можат да работат под средина Laser Cat2000, ново CD не работат со старата средина под ДОС. Инсталација од хард диск и да работат без ЦД е можно. Од една машина невозможно е да се започне истовремено Американски и Канадски ТРИЈАДА
Регионот : Канада Јазици : англиски оперативен СИСТЕМ : VISTA, Win7 x32, Win7 x64, Win98, Windows 8/10 x32/x64, Win Japan, Win NT, Win XP Количество на CD : 1 ДВД Податоци на ажурирање : 1/2017

За производот

Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Напон:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Име На Модел:
lasercat
Бренд Име:
SpecDiag
моќност:
1
Специјални Функции:
Bluetooth
Тип На Објект:
Софтвер

Избор на клиент