Flexi Намотка AG (во Земјоделството) Европа 2011-10
Новак - 30 %

Flexi Намотка AG (во Земјоделството) Европа 2011-10

Достапно за нарачка
DEN 9600.00
DEN 6720.00
Достапност:


започнете
крајот
Flexi Намотка Земјоделски Европа резервни делови каталог, делови книга, делови прирачник.
Каталог тип : Резервни делови каталог Регионот Сите региони Јазик германски
Англиски
Руски
Јапонски
Француски
Албански
Арапскиот
Бугарски
Унгарската
Холандски
Грчки
Данска
Шпански
Италијански
Кинески
Норвешка
Полски
Португалски
Турски
Фински
Чешка
Шведската Оперативен систем Win XP
Win Vista/Win 7
Windows Vista, 7 x 64 Малку Диск износ 1 DVD-DL Датум 10/2011

За производот

моќност:
1
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
SpecDiag
Напон:
1
Име На Модел:
1
Објектот Ширина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Специјални Функции:
Bluetooth
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
Софтвер
Материјал Тип:
1
Објектот Тежина:
1kg

Избор на клиент