5ML 10ML15ML Око Пенкало Вакум Шише Со Бела Боја, шише Со Бела Сребро Бела Пумпа Покрие Модели ,50 Парчиња
Новак - 10 %

5ML 10ML15ML Око Пенкало Вакум Шише Со Бела Боја, шише Со Бела Сребро Бела Пумпа Покрие Модели ,50 Парчиња

Достапно за нарачка
DEN 2203.20
DEN 1983.00
Достапност:


5 ML 10 ML15 ML, Око Пенкало Вакум Шише Со Бела Боја, шише Со Бела Сребро Бела Пумпа Покрие Модели Парчиња/Многу- -
Предмет : Airless Шише (Vaccum Пакување Шише)
Капацитет : 15 ML, 15 Grams,
Пумпа Млазницата Модел : Лосион Пумпа. (Не Магла Спреј Млазницата)

За производот

Спецификации:
10ML, 15ML, 5ML
боја:
Бела
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ML 10ML15ML
Број На Модел На:
око пен

Избор на клиент