МИКС 300pcs G13 Да R17D Светилка Заградата Светлината Цевка Sockets Основи
Новак - 22 %

МИКС 300pcs G13 Да R17D Светилка Заградата Светлината Цевка Sockets Основи

Достапно за нарачка
DEN 3359.52
DEN 2620.00
Достапност:


За производот

боја:
секоја боја 150pcs, Црна, Бела
База Тип:
G13
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,CCC,CE,RoHS
Карактеристики:
Добар квалитет
Гаранција:
3Years
Број На Модел На:
na
База Материјал:
Метални,Пластични
боја:
микс
Модел:
g13 да r17d

Избор на клиент