Kpop mamamoo dabdab ангел печатење о вратот sweatshirt за љубителите поддршка пролет, есен pullover дуксери moonbyul
Новак - 35 %

Kpop mamamoo dabdab ангел печатење о вратот sweatshirt за љубителите поддршка пролет, есен pullover дуксери moonbyul

Достапно за нарачка
DEN 1275.36
DEN 829.00
Достапност:


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Kpop mamamoo dabdab ангел печатење о вратот sweatshirt за љубителите поддршка пролет, есен pullover дуксери плус големина moonbyul
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 40cm биста 94cm должина 60см ракав 55cm
М : рамо 42cm биста 98cm должина 62cm ракав 56cm
L : рамо 44cm биста 100cm должина 64cm ракав 57cm
XL : рамо 46cm биста 102cm должина 66cm ракав 58cm
XXL : рамо 48cm биста 104cm должина 68cm ракав 59cm
3 XL : рамо 50cm биста 106cm должина 70cm ракав 60см

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
KPOPONS-332
Тежина:
111111
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No

Избор на клиент