Бренд Нови за iMac 27 21.5 LCD Temp Сензор & Кабел 922-9167 593-1029

Бренд Нови за iMac 27 21.5 LCD Temp Сензор & Кабел 922-9167 593-1029

Достапно за нарачка
DEN 960.00
Достапност:

Бренд Нови за i Mac 27" 21.5" LCD Temp
Сензор & Кабел 922-9167 593-1029 Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : Brand New
Пакет : Кабелска*5
Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг

За производот

Должина на кабел:
Стандард
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
за A1312 A1311
Бренд Име:
XB
Пакет:
No

Избор на клиент