За LG K10 2017 LG LV5 Случај Луксузни СТП Кожен Паричник Стојат Флип Случај Покритие За LG K10 2017 LG LV5 Заштитна Телефон Случај
Новак - 19 %

За LG K10 2017 LG LV5 Случај Луксузни СТП Кожен Паричник Стојат Флип Случај Покритие За LG K10 2017 LG LV5 Заштитна Телефон Случај

Достапно за нарачка
DEN 210.24
DEN 170.00
Достапност:

[Модел на телефон] : Одговара За LG K10 2017 LG LV5
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа + PC школка
[Функција] : Оригинален Бренд Лого + Магнетни Флип + Картичка Слот + Стојат Паричник
[Стил] : Бизнис Луксузни Модни Сјајот Жени Човек Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Capa
[Предност] 1 : Dneilacc Logo + Магнетни Флип + Картичка Слот + Стојат Паричник
[Предност] 2 : се Одразува и грее на сонце или во светлина
[Предност] 3 : Може да се користи како премија подарок
[Нашата Услуга] : Не се Прилагодите на Логото + Врвен квалитет осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме

За производот

Бренд Име:
Dneilacc
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Сјајни,Обична,Бизнис,Егзотични
Големина:
inch
Карактеристики:
Shing Bling

Избор на клиент