45cmx50cm Микрофибер тоалет тоалет мат Висок квалитет на латекс тоалет килими за бања
Новак - 20 %

45cmx50cm Микрофибер тоалет тоалет мат Висок квалитет на латекс тоалет килими за бања

Достапно за нарачка
DEN 604.32
DEN 483.00
Достапност:

45cmx50cm Микрофибер тоалет тоалет мат Висок квалитет на латекс тоалет килими за бања

За производот

Стил:
Модерна
Шема:
Геометриски
Примена:
Бања
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
МЗ-01-MT052
Техника:
Машина Направени
Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
MustHome
Големина:
45cmx50cm

Избор на клиент