20pcs 4x5x20mm алат Делови Јаглерод Четка x 20mm 5мм х 4mm 25/64 x 1/5 x 5/32

20pcs 4x5x20mm алат Делови Јаглерод Четка x 20mm 5мм х 4mm 25/64 x 1/5 x 5/32

Достапно за нарачка
DEN 332.16
Достапност:


Име на производ Јаглерод Четка Јаглерод Големина на Четката 20 x 5 x 4mm / 25/64" x 1/5" x 5/32"(L*W*T) Должина(Приближно) 27mm/1.1" Материјал Јаглерод & Метална Боја на Црно-Златен Тон
Количина : 20pcs

За производот

Функција:
Други
Број На Модел На:
4x5x20mm
Тип:
Други
Четка Материјал:
Други
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FASEN

Избор на клиент