Baycheer 6 Дупка Камен Торта Мувла Украсување Алатки За Чоколадо Печење Додатоци
Новак - 14 %

Baycheer 6 Дупка Камен Торта Мувла Украсување Алатки За Чоколадо Печење Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 348.00
DEN 300.00
Достапност:


Материјал : Силикон
Боја : Случајни боја
Големина : Слика покажува
Пакетот Вклучува : Слика покажува
Одлуки : Мус/Сладолед Торта, Чоколадо Леб Рачно Изработени Сапун Итн
6 Дупка Камен Форма Торта Мувла Торта Декорирање Алатки Полимер Глина Калапи За Печење Додатоци Sugarcraft Кујна Материјали Bakeware
1.Совршен соголување.Чиста течност силика гел, не-токсични и невкусна, безбедни и хигиенски, својата добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.
2.Лесно Да Се Чисти. Само користење на детергент во машина за миење садови, или во топла вода со сунѓер за чистење на нормална може да се чистат кога мувла наопаку, чистење ефект е подобро.
3.Практичен, лесен за употреба, издржливи.- 60 до : 230 СТЕ C, кои се користат во микробранова печка, скара, топлински плоча, исто така, може да се замрзнат во фрижидер замрзнувач.
Затоа, не треба да го замени производот, се на храна надвор од фрижидер, директно во рерна, особено погодно.
СОВЕТИ : по печење, печење лист, кул за 10 минути и потоа отпуштете, подобар ефект.
Користете прашања потреба attention Prohibited употребата на маслиново масло.Забрането да се користат микробранова печка се Јасни за скролување.
Не користете челична жица топка или други метални чистење алатки.
Директен контакт со отворен пламен или во близина на извор на топлина (како што се печка за греење цевка),
препорачливо е да се пече, мувла ќе биде поставен во средината на рерната или на страната на локацијата,
и топлинската цевка за да се одржи најмалку 5см проред.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17 песна (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

За производот

Бренд Име:
BAYCHEER
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
торта алатка
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
торта мувла
Материјал:
Силикони
Обликот:
камен форма
Температурата безбедно:
+230°/-60°C
Употреба:
Направи уметност торта
Функција:
Совршен потреба од брзо ослободување, лесен за чистење
Објектот:
chiffon мус торта мувла
Повод:
Кујна & Јадење > Bakeware >
Капацитет:
110ML*6=660ML
Правење :
Сапун Мус/Сладолед Торта, Итн

Избор на клиент