За Xiaomi 4 Случај за Xiaomi mi4S Покрие Случај за Xiaomi mi4c Оклоп Рамка со Стојат Функција Покрие Случај За Xiaomi mi5 Најдобри coqu
Новак - 20 %

За Xiaomi 4 Случај за Xiaomi mi4S Покрие Случај за Xiaomi mi4c Оклоп Рамка со Стојат Функција Покрие Случај За Xiaomi mi5 Најдобри

Достапно за нарачка
DEN 320.64
DEN 256.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Xiaomi 4 Случај за Xiaomi mi4 S Покрие Случај за Xiaomi mi4c Оклоп Рамка со Стојат Функција Покрие Случај За Xiaomi mi5 Најдобри coqu

За производот

Материјал:
За Xiaomi 4, За Xiaomi 4S, За Xiaomi 4C, За Xiaomi 5
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Големина:
for xaomi xiami xiomi xioami xiamo xiaomo estuche celualr telefoon cas
Бродови Од:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa,За Xiaomi 4 Случај За Xiaomi mi4S Покрие Случај За Xiaomi mi4c
Број На Модел На:
Рамка со Стојат Функција Покрие Случај За Xiaomi mi5 Најдобри coqu
Место на Потекло:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes,симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Карактеристики:
За Xiaomi Xiaomi 4 за xaomi xiami xiomi xioami xiamo
Најчестиот Вид:
За Xiaomi телефон capinha телефон mi4S Покрие Случај за Xiaomi ајакс
Водоотпорен:
За Xiaomi покрие capa покрие mi4c Оклоп Рамка со додаток defender
Димензии:
За Xiaomi 4 телефон capinha телефон Стојат Функција Покрие Случај capinha
Инсталација:
За Xiaomi 4 покрие coque телефон За Xiaomi mi5 Најдобри coqu etui
дизајн:
Гроздобер,Егзотични,Jewelled
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент