M6 M6*0.75*16 M6x0.75x16 M6*0.75*20 M6x0.75x20 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN933 Гром Тенка Теренот парична Казна Тема Надворешни Хексагонални Хексадецимален Завртки

M6 M6*0.75*16 M6x0.75x16 M6*0.75*20 M6x0.75x20 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN933 Гром Тенка Теренот парична Казна Тема Надворешни

Достапно за нарачка
DEN 297.60
Достапност:

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 M6*0.75*16 M6x0.75x16 M6*0.75*20 M6x0.75x20 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN933 Гром Тенка Теренот парична Казна Тема Надворешни Хексагонални Хексадецимален Завртки 最少5个字符 最少5个字符
Мерење овозможува грешка,ве молиме да бидат според вистински објект Единица : mm
Norminal Дијаметар
d
Теренот
p K S max min max min М3 0.5 2.2 1.9 5.5 5.25 М4 0.7 3 2.8 7 6.65 М5 0.8 3.74 3.26 8 7.65 M6 0.75/1 4.24 3.76 10 9.65 M7 1 5.04 4.56 11 10.57 М8 1/1.25 5.54 5.06 13 12.57 M10 1/1.25/1.5 6.69 6.11 17 16.57 М12 1.25/1.5/1.75 7.79 7.21 19 18.48 М14 1.5/1.75/2 9.09 8.51 22 21.16 М16. 1.5/1.75/2 10.29 9.71 24 23.16 M18 1.75/2/2.5 11.85 11.15 27 26.15 M20 1.75/2/2.5 12.85 12.15 30 29.16 最少5个字符

За производот

Димензии:
5Pcs M6x0.75x16, 4Pcs M6x0.75x20
боја:
304SS
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M6x0.75x16 M6x0.75x20
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент