20pcs Браник Решетката Трим Клипови за Chrysler 300C Војаџер за Dodge Nitro
Новак - 6 %

20pcs Браник Решетката Трим Клипови за Chrysler 300C Војаџер за Dodge Nitro

Достапно за нарачка
DEN 113.28
DEN 107.00
Достапност:


Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања. Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.
20pcs Браник Решетката Трим Клипови за Chrysler 300 C Војаџер за Dodge Nitro
1. Mateteri : Пластика
2. Одговара f или Chrysler 300 C Војаџер за Dodge Nitro
3. Пакетот вклучува : 20pcs Браник Решетката Трим Клипови
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа

За производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
10inch
Бренд Име:
HastonSportsline
Име На Модел:
Fastener & Клип
Објектот Ширина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.022kg
степен:
Врвен квалитет
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Пакет:
Стандардна картон
Функција:
Бесплатен превозот
Заштита:
УВ Заштитен
Fitment:
Одлични

Избор на клиент