2 парчиња Замена Електрични Правосмукалка x 7mm 11mm x 30мм Јаглерод Четка 7x11x30mm

2 парчиња Замена Електрични Правосмукалка x 7mm 11mm x 30мм Јаглерод Четка 7x11x30mm

Достапно за нарачка
DEN 224.64
Достапност:


Име на производ Јаглерод Четка Одговара за за Прашина Колектор Јаглерод Големина на Четката (Приближно) 7 x 11 x 30мм (*W*H*L) Должина(Приближно) 7cm / 2.7" (Кога Пролетта се Протега)

За производот

Функција:
Други
Тип:
Други
Четка Материјал:
Други
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
7*11*30мм
Бренд Име:
FASEN

Избор на клиент