Toika 25pcs/многу 25W 30W 1500MM Ротирате T5 ЛЕР Цевка Светлина висока светла led светилки SMD2835 96led/PC 2000LM AC85-265V

Toika 25pcs/многу 25W 30W 1500MM Ротирате T5 ЛЕР Цевка Светлина висока светла led светилки SMD2835 96led/PC 2000LM AC85-265V

Достапно за нарачка
DEN 13344.00
Достапност:


За производот

Емитуваат Боја:
Бела, 5000K, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
clear cover 25w, milky cover 25w, clear cover 30w, milky cover 30w
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
Toika
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
База Тип:
T8
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Напон:
AC85-265V
Број на LED Чип:
Други
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
1.5m

Избор на клиент