10pcs многу За ГБС Пластични Леќа Дисплеј Заштитен Екран Замена За Nintendo Момче Боја Игра за Конзола

10pcs многу За ГБС Пластични Леќа Дисплеј Заштитен Екран Замена За Nintendo Момче Боја Игра за Конзола

Достапно за нарачка
DEN 639.36
Достапност:

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не бродот на викенд или државни празници. Висок квалитет на 3-то лице на производот. Трета страна производ Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
Пакување На Содржина
10pcs × Заштитен Екран Замена
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Лесно може да го замени. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ја спречува прашината и нечистотијата добивање на вашиот главниот одбор, и продолжување на животниот век на конзола. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака".Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
10pcs многу За ГБС Пластични Леќа Дисплеј Заштитен Екран Замена За Nintendo Момче Боја Игра за Конзола
Опис На Производот
100% сосема нов Висок квалитет Замена Пластични protecrot за ГБС. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

За производот

Бренд Име:
xunbeifang
Nintendo Модел:
Момче Боја
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
GNI12201
Важат за:
за момче боја
Тип На Производ:
Заштитна Екран Замена

Избор на клиент