2018 Топла Продажба масло, восок кравја кожа долго пасош покрие паричник со држачот на располагање за да се видиме спојки паричникот за патување
Новак - 49 %

2018 Топла Продажба масло, восок кравја кожа долго пасош покрие паричник со држачот на располагање за да се видиме спојки паричникот

Достапно за нарачка
DEN 5663.04
DEN 2888.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Паричници:
Спојката Паричници
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел,Фото Држачот За Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
0.3kg
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Бренд Име:
МАГИЈАТА ПРИКАЗНА
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
26cm
Материјал Состав:
Масло Восок Кравја Кожа
Објектот Ширина:
5cm
Број На Модел На:
MTPP-0081-П
Објектот Висина:
14cm
боја:
Чоколадо,Зелена
Материјал:
Масло Восок Кравја Кожа

Избор на клиент