Оригинални iSDT SCLinker Паметен Полнач Updater за Ажурирање на Фирмверот на КОМЕТАЛ-608 / SC-620 Паметен Полнач за РК Модел

Оригинални iSDT SCLinker Паметен Полнач Updater за Ажурирање на Фирмверот на КОМЕТАЛ-608 / SC-620 Паметен Полнач за РК Модел

Достапно за нарачка
DEN 326.40
Достапност:

Опис :
ISDT sc Linker е ексклузивен кабел за податоци за ISDT полначот firmware надградба,како што се sc608,sc620.
Спецификација :
Бренд : ISDT Име : sc Linker Материјал : Алуминиум легура+гума Кабел должина : 30 см
Надградба На Чекор :
1. Посета на ISDT веб-страница да го симнете на firmware.
2. Поврзете на КОМПЈУТЕР и напојување.
3. Надградба на firmware за вашиот полнач
4. Чекаат за завршување.
Пакет се вклучени :
1 x ISDT sc Linker

За производот

Бренд Име:
uuustore
Материјал:
ЕВА
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
PC-4860
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Избор на клиент