Оригиналниот Проектор Светилка WT61LP/WT61LPE/50030764 За NEC WT610/WT615/WT610E/WT61LP
Новак - 5 %

Оригиналниот Проектор Светилка WT61LP/WT61LPE/50030764 За NEC WT610/WT615/WT610E/WT61LP

Достапно за нарачка
DEN 7344.00
DEN 6977.00
Достапност:


Функција : Висок Квалитет на Проектор светилка
Светилка Модул : WT61 LP/WT61 LPE/50030764
Светилка Живот : 2000h">>2000h
Wattage : 275 Watts
Проектор / Проектори : За NEC WT610/WT615/WT610 E/WT61 LP
Опис
Оригиналниот Проектор Светилка WT61 LP/WT61 LPE/50030764 За NEC WT610/WT615/WT610 E/WT61 LP
Светилка Модел WT61 LP/WT61 LPE/50030764
Проектор : За NEC WT610/WT615/WT610 E/WT61 LP
Wattage
275 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
WT61LP/WT61LPE/50030764
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC,EMC
Име:
CTLAMP
Карактеристики:
Светилка со Модул
Просечен Живот (часот):
2000 година
Гаранција:
150days
Прозрачна Флукс:
2500
База Тип:
2G11

Избор на клиент