Прекрасен Дизајн 10 X 12ml јасно тубуларна се тркалаат на парфем шише со метал топката и шарени капаци
Новак - 5 %

Прекрасен Дизајн 10 X 12ml јасно тубуларна се тркалаат на парфем шише со метал топката и шарени капаци

Достапно за нарачка
DEN 508.80
DEN 483.00
Достапност:


Плаќање
Ние прифаќаме ALIPAY тука.
Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки
Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашата поддржува.
Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен.
Како да стигнат до нас?
Од страна на центарот за
Со trademanger
За превозот
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот време за SPSR да Русија ќе бидат генерално 15-35 дена.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 5-15 работни дена.
Ние прифаќаме Пад на Превозот.
Купувачот треба да се платат увозните или царина.
Квалитетот И Квантитетот Гаранција
Ако најдете било каков проблем во врска со квалитетот или quanitty, ве молиме ги споделите со нас, ние повторно ќе се испрати или наплата. Секако, пред тоа, треба да се обезбеди доказ.

За производот

Спецификации:
се тркалаат на шише
боја:
розово злато капа, злато капа, sliver капа, сина капа, зелена капа, црна капа, виолетова капа, розова капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
12ml 12cc
Број На Модел На:
GRT1201
боја:
Јасно
примерок:
слободни
Тип:
Тубуларна
Употреба:
Парфем, етерично масло

Избор на клиент