Шик Имиџ на Мејсон Тегла Стаклена Чаша Обичај, и Гроздобер Мејсон Тегли Уникатен Подарок за Свадба & Годишнината Роденден или Партија Услуги
Новак - 5 %

Шик Имиџ на Мејсон Тегла Стаклена Чаша Обичај, и Гроздобер Мејсон Тегли Уникатен Подарок за Свадба & Годишнината Роденден или

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 866.00
Достапност:


Шик Имиџ на Мејсон Тегла Стаклена Чаша Обичај, и Гроздобер Мејсон Тегли Уникатен Подарок за Свадба & Годишнината Роденден или Партија Услуги
Функција :
-Marson Тегли 100% Сосема Нов и со Висок квалитет
-Кориснички и Personized Marson Тегли & Првенство
-Совршени за вашата Свадба/Годишнина/Роденден на Партијата декор
Материјал : Стакло (може да се одржи 450ml течни )
Капацитет : 401-500ml
Се истакна :
Ако сакате Jar само како на сликата, ве молиме да ги содржи следниве информации од страна на купувачот забелешка или порака. јас ќе направам за у .
1. За сопствени цел, pls лево) забелешка за вашиот кориснички барањето (име и датуми). Ако најголемиот дел цел е потребно, добредојде за контакт.
2. Ова е направено за да цел, pls дозволете 5-7 работни дена за производство. 8-12business дена за САД/Австралија/Канада од страна на e-пакет, со 25-35 бизнис денови на земјата од страна на Кина Пост. Ако брза испорака треба, контактирајте не директно за помош.
>>>> Внимание :
1. Ве молиме не го стави на куп во фрижидер замрзнувач директно.
2. Ве молиме не ставајте топла вода директно во чаша,не може да предизвика купот да се распрснувале,тоа е костим за ладно пиење само.
Пакет : 1x Custom Marson Тегла

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Материјал:
Стакло
Големина:
M
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Пијалоци
Капацитет:
401-500ml
Број На Модел На:
G-qcj21
Мирудии Сад стилови:
Мејсон Тегли
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
се применуваат:
Вода,сок,пијалоци
Стил:
Моден Мејсон Тегла
Употреба:
стакло пиење шише

Избор на клиент