100PCS 2.381 mm (3/32 инчи) G10 Појачани Имајќи Челик Лого Топки

100PCS 2.381 mm (3/32 инчи) G10 Појачани Имајќи Челик Лого Топки

Достапно за нарачка
DEN 507.84
Достапност:

G10 Појачани Имајќи Челик Лого Топки
(2.381 mm Дијаметар) (3/32")
(100 КОМПЈУТЕРИ)

За производот

Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2.381 mm
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура

Избор на клиент