Бесплатен превозот 10pcs Oyaide P-004 Родиум позлатен Чист Бакар НИ Моќ Приклучок за аудио кабел за напојување

Бесплатен превозот 10pcs Oyaide P-004 Родиум позлатен Чист Бакар НИ Моќ Приклучок за аудио кабел за напојување

Достапно за нарачка
DEN 2880.00
Достапност:


Бесплатен превозот 10pcs Oyaide P-004 Родиум позлатен Чист Бакар НИ Моќ Приклучок за аудио кабел за напојување
Опис На Производот :
Диригент Model : P-004
Materiel : 99.998% OFC Чист Бакар Столбови со Родиум Platinum Nylon/fiberglass пред тело поликарбонат школка.
Напон Оценка : 10 A 250 V / 15 A 125 V.
Accommodates кабел : 10мм - 18mm.
Количина : 10 Компјутери.

За производот

Стандард:
Приклучете НИ се
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
3
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
P-004
Номинална Струја:
15A
WIFI:
No
Бренд Име:
бакар боја
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
HI-FI
Примена:
hifi моќ приклучоци
боја:
слика шоу
Количина:
10 Компјутери
Модел:
Oyaide

Избор на клиент