Најдобра Цена со Висок Квалитет 1xSQZ18 Директно Сферични Обичен Лежишта Бар Ликвидација на Топката Главата Род Крајот Заедничко Лого
Новак - 5 %

Најдобра Цена со Висок Квалитет 1xSQZ18 Директно Сферични Обичен Лежишта Бар Ликвидација на Топката Главата Род Крајот Заедничко

Достапно за нарачка
DEN 1299.36
DEN 1235.00
Достапност:

Најдобра Цена со Висок Квалитет 1x SQZ18 Директно Сферични Обичен Лежишта Бар Ликвидација на Топката Главата Род Крајот Заеднички Имајќи Објект спецификите Тип : Род Крајот Прецизност Оценка : PO Понесе Големина : 18 мм Број на Модел : SQZ18-RS

За производот

Капацитет На Моторот:
Никој
Број На Модел На:
SQZ18-RS
Површина Грубост:
Ра 0.8
Материјал:
Алуминиум
Структура:
Strainght Сферични Обичен Лежишта
Премази:
Челик
Должина:
130.5mm

Избор на клиент