BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Назад ветробранското стакло Wiper Рака За кинескиот Ѕид Peri Hatchback (2007-) 340mm Авто Стил
Новак - 14 %

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Назад ветробранското стакло Wiper Рака За кинескиот Ѕид Peri Hatchback (2007-)

Достапно за нарачка
DEN 331.20
DEN 285.00
Достапност:


Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу
ВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.

За производот

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Бренд Име:
BROSHOO
Кинескиот Ѕид Модел:
Steed
Име На Модел:
BR-CCH-09
Специјални Функции:
HD чисти
GREAT WALL Steed-Година:
2011,2009,2013,2008,2012,2010,2007
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
За Возило Брендови/Модел:
Кинескиот ѕид
Кинескиот Ѕид Модел:
За Peri

Избор на клиент