Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување Вентил 0928400535

Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување

Достапно за нарачка
DEN 1920.00
Достапност:


КОМПАНИЈАТА НЕМА.
ОЕМ БР.
ПРИМЕНЛИВИ ПУМПА
ВОЗИЛО
W535 0928400535 0445020005 0445020017 0986437303 CHEVROLET Silverado 2500 3500 6.6 GMC сиера 6.6

За производот

Осветленост Дел Број:
0445020005 0445020017 0986437303
Објектот Тежина:
0.21
Бренд Име:
WANATOP
Другиот Дел Број:
0445020005 0445020017 0986437303
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Поставување на Возило:
дизел заеднички железнички систем
Објектот Должина:
10
Производителот Дел Број:
0928400535
Објектот Ширина:
9
Објектот Висина:
6
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Специјални Функции:
гориво премерување
Напон:
24 V
Максимална Оперативни Тековната:
1.8 А
Неактивен Тековната:
1380-1430 ма
Отпорот:
2.6-3.15 Ω
PMW Сигнал со Фреквенција:
165-195 Hz
Железнички Притисок:
40 Пратеник
Пакување големина:
10*6*5 cm
Тежина:
0.22 kg
Гориво Премерување Вентил Единица Алијас:
IMV вентил, EFC / MEUN вентил, SCV вентил, PCV вентил
Функција:
Контрола на горивото во и надвор од висок притисок пумпа

Избор на клиент