2018 Лето Улица Стил Висока Половината фармерки жена Еластична Тексас Панталони Секси Искинале Begger Коленото Дупка дами тесни Панталони Молив
Новак - 13 %

2018 Лето Улица Стил Висока Половината фармерки жена Еластична Тексас Панталони Секси Искинале Begger Коленото Дупка дами тесни

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
DEN 1044.00
Достапност:


Женска Висока Waisted Сина Водат Тексас Фармерки Уништи Слаби Нозе Искинале Дупка Потресени Панталони
Материјал : памук+ spandex
Пол : Дама ,жени ,женски
Сезона : пролет ,есен , лето
Стил : Висок половината ,Нога Голема искинале коленото дупка ,слаби молив панталони , потресени фармерки,
Боја : сина
,
Големина : 34,36,38,40,42,44

За производот

Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Бренд Име:
AEMBOTIONEN
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Измијте:
Светло,Потресен,Moustache Ефект,Stonewashed
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Се Мијат,Дупка,Искинале
Должина:
Full Length
Стил:
Streetwear
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
WT002
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Plaid
НЕМА.:
WT002
Главната ткаенина состав:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
98 (%)
Популарната елементи:
Крпа, копчиња, патенти, носат бела, миење на рацете, излитен, неправилни h
Година / сезоната:
Летото 2016 година
Боја:
Светло Сина
Големина:
334,36,38,40,42,44

Избор на клиент