Супер Се 19mm 93% свила 7% spandex Зелена боја за печатење свила сатен ткаенина за Геометрија фустан, кошула облека Материјал текстилни
Новак - 50 %

Супер Се 19mm 93% свила 7% spandex Зелена боја за печатење свила сатен ткаенина за Геометрија фустан, кошула облека Материјал

Достапно за нарачка
DEN 3225.60
DEN 1613.00
Достапност:

метар метар метар метар метар метар метар метар

За производот

Ширина:
111CM
Тип На Производ:
Органски Материјал
Бренд Име:
POLIS
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Свила
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
SM18S
Шема:
Печатени
Функција:
еластичен
is_customized:
YES
Ширина:
112CM

Избор на клиент