Zhui Црвена Ѕвезда peony DIY Плоштадот Кристал Кристал Дијамант Извезени Слики Дијамант Мозаик Везана Дијамант Слики
Новак - 35 %

Zhui Црвена Ѕвезда peony DIY Плоштадот Кристал Кристал Дијамант Извезени Слики Дијамант Мозаик Везана Дијамант Слики

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 218.00
Достапност:


За производот

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Избор на клиент